Zapraszam do wspólnej podróży po Polsce :) Proszę nie kopiować moich zdjęć, które są wyłącznie moją własnością. Image and video hosting by TinyPic
Blog > Komentarze do wpisu

Od Toruńskiej do Chlebnickiej

W poprzednich latach moim miejscem noclegowym w Gdańsku był hostel Bursztynek przy Toruńskiej 16. Z dogodnym wjazdem, bezpłatnym parkingiem, kuchnią i miłą obsługą. W tym roku noclegi miałam bliżej Starówki, ale pospacerowałam na Toruńską. Niżej miejsce gdzie stał "Bursztynek". Szkoda.

 

 

 

 

 

Przejście pod Podwalem Przedmiejskim

 

Stągiewna

 

Przy Szafarni

Z Zielonego Mostu

 

Zielona Brama 

 

 

Ulica Chlebnicka

 

 

 

 

Elementy przedproża przy ul. Chlebnickiej.

piątek, 23 czerwca 2017, merypodrozniczka17

Polecane wpisy

Komentarze
2017/06/23 21:42:23
Może Biedronka powstanie.
-
2017/06/24 10:46:20
Elizo, to były nieruchomości należące do PKP, które zostały wynajęte różnym podmiotom, które prowadziły tu różną działalność. Budynek w którym mieścił się hostel przystosowano do celów noclegowych, nawet ostatnio został pomalowany, można podejrzeć pegmanem w googlach na mapie ( jeszcze mapa nie jest zaktualizowana). W 2015 roku kolejarze sprzedali całą nieruchomość trójmiejskiemu deweloperowi. Skoro kupił deweloper to wiadomo co tu powstanie. I nie będzie to Biedronka ;)

www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Odwiedzilismy-rozbierane-magazyny-kolejowe-na-Starym-Przedmiesciu-n88244.html
-
2017/06/24 14:09:25
Ja tylko żuraw pamiętam i jarmark dominikański.
-
2017/08/10 20:44:59
Jadąc pod koniec lipca do Władysławowa specjalnie wysiadłem wcześniej, żeby odwiedzić po latach Gdańsk i powspominać. Niestety trafiłem na Jarmark Dominikański, więc ludzi było tak dużo, że przez dwie godziny (tyle miałem czasu) niewiele zobaczyłem... A u ciebie pustki na ulicach i bulwarach. Za tydzień zamieszczę swoje zdjęcia z Gdańska. Pozdrawiam mery
-
2017/08/10 21:04:51
Trzeba wiedzieć kiedy jechać ;) W tym roku byłam pod koniec maja. Zazwyczaj wyruszam w drogę kiedy jeszcze trwa rok szkolny. Nie znoszę upałów ani tłoku. Na jednodniówki jadę kiedy sprzyja pogoda. Na dłuższe niestety trzeba pomyśleć o noclegach, więc pogody się nie wybierze. Mam jeszcze w planie na ten rok dłuższy wyjazd. Dzięki Jalu, też pozdrawiam.